Wkłady filtrujące do dzbanków Dafi – gdzie można kupić?

Co opłaca się bardziej, dzbanek do filtrowania wody czy woda w butelkach ze sklepu?
12 października, 2018
Jak dopasować filtr do dzbanka Dafi?
17 października, 2018

Dafi to pierwsza a zarazem jedyna polska marka, którą produkuje filtry do wody oraz pojemniki próżniowe. Firma ta, działa na rynku już ponad 30 lat, opracowała liczne autorskie i opatentowane rozwiązania produkcyjne. Produkcji odbywa się w Polsce, wykorzystywane są do niej wysokiej klasy surowce. Wszystkie działy, które są odpowiedzialne za wdrażanie produktów koncentrują się w jednej fabryce, dzięki czemu zapewniona jest kontrola jakości, kontakt z klientem i szybki serwis gwarancyjny. Firma Dafi jest otwarta na nowoczesne rozwiązania oraz postęp, przez co marka stale się rozwija. Główne wartości firmy to przede wszystkim doświadczenie, innowacja oraz wydajność. Marka stale monitoruje rynek, posiada własne zaplecze produkcyjne oraz inwestuje w potencjał ludzki. Wszystko to pomogło stworzyć markę, która jest rozpoznawalna w Polsce, jak i na całym świecie.

Gdzie można kupić wkłady filtrujące do dzbanków Dafi?

Filtry firmy Dafi są jedne z najczęściej kupowanych przez klientów. Produkty tej firmy można zakupić na terenie całej Polski w punktach detalicznych oraz hipermarketach i sieciach handlowych. Sklepy, w których na je pewno znajdziemy to: Media Expert, E.Leclerc, Carrefour, Piotr i Paweł, Rossman, Saturn, Stokrotka, Kaufland, Media Markt, PSB-Mrówka. Bardzo często możemy też spotkać oraz stoiska firmowe. Na stronie internetowej firmy Dafi po wpisaniu miejscowości jest możliwość dokładnego sprawdzenia w jakich sklepach wkłady filtrujące będą dostępne. Jeśli jednak nie mamy możliwości, bądź też nie chcemy zakupić filtrów w sklepie stacjonarnym, możemy bez żadnego problemu zrobić to za pomocą internetu. Obecnie jest cała masa sklepów internetowych w których na pewno dostaniemy wkłady marki Dafi. Co ciekawe, możemy je zakupić nawet przez stronę internetową firmy – posiadają oni bowiem sklep internetowy. Mamy więc do wyboru kilka możliwości, ale niezależnie od tego, którą wybierzemy, nie powinniśmy mieć żadnego problemu z zakupem, ponieważ produkty tej marki niewątpliwie są bardzo popularne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok